Tabu Klasik

Stok Kodu: 2972019174229841

Stokta Var

119,90 ₺

Yasaklar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Hasbro Tabu

Kalabalık arkadaş ortamlarının vazgeçilmez kutu oyunlarından biri olan Hasbro Tabu, pek çok farklı oyun seçeneği ile her anınızı daha dolu ve keyifli yaşamanız için özel olarak tasarlandı. Siz de arkadaşlarınızı toplayarak zamana ve kelimelere karşı yarışabilir, harika bir vakit geçirebilirsiniz.

Ne Kadar İyi Anlatabileceksiniz?

Birbirinden farklı 1000'den fazla soru kelimesi ile hem kelime dağarcığınıza yeni kelimeler katarak eğlenebilir, hem de oyun değiştirme zarı ile 5 farklı şekilde oynayarak eğlencenizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Takım halinde oynanan bu oyunda yasak kelimeleri kullanmadan en fazla kelime bilen takım oyunda galibiyete ulaşacaktır.

  • 260 kelime kartı ile uzun soluklu oyun
  • Eğlenerek yeni kelimeler öğrenin
  • Kalabalık arkadaş grupları için uygun
  • Basit ve kolay anlaşılır oynanış

Zengin kutu içeriği ve farklı oyun türleri ile Tabu, kalabalık arkadaş ortamları için ideal bir tercihtir.

Yasaklı Kelimelere Dikkat Edin!

Oyun kartlarında bulunan yasaklı kelimeleri kullanmadan ve kum saatindeki süre dolmadan kelimeleri arkadaşlarınıza anlatmaya çalışın ve puan defterinde öne geçin. İstediğinizde oyun zarını kullanarak oyunu daha eğlenceli hale getirebileceğinizi unutmayın. Zamana ve kelimelere karşı olan bu oyunun galibi olmak, yasaklı kelimeleri kullanmamaktan geçiyor. Peki siz yasaklı kelimeleri kullanmadan takımınızı zafere taşıyabilecek misiniz?

Eğlenceli ve Eğitici

1923 yılında ABD'de kurulan oyun ve oyuncak firması Hasbro'nun piyasaya sürdüğü en çok satan kutu oyunlarından biri olan Tabu ile keyifli zaman geçirirken bir yandan da zekanızı ve kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Eğitici oyunlar arayanlar için de oldukça uygun bir tercih olan Tabu 13 yaş ve üzeri kişiler tarafından oynanabilir. Siz de Tabu ile arkadaşlarınızla eğlenirken öğrenmek ve keyifli vakit geçirmek için bu kutu oyununa sahip olabilirsiniz.

Kutu İçeriği:

260 kart

Tabu düdüğü

Kum saati

Puan defteri

Oyun Değiştirme Zarı

Oyun kılavuzu

 


Scroll